В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Юшут
Юшут
20.05.2022 21:29 •  Українська мова

Твир на тему як бы я був призедентом украини щоб я зробив би щоб школяр було цикавише вчиися и видпочивати

Ответ:
Карычч
Карычч
11.06.2020 21:26

Якби я був(була) призидентом, я б багато чого змінила(в) для школярів. По-перше, я б зробила(в) простіші завдання. мені здається, що в Україні занедмані школи. Ось я і виділю багато грошей на фонд школи. Щоб легше було навчатися учням, щоб вони вели здоровий б життя, то фізкультура буде кожний день і продукти у їдальні будуть без хімії.

Літні канікули. діти будуть проводити за безплатними путівками у таборах. А також на перше червня, діти зможуть брати все безплатно у магазинах!

 

0,0(0 оценок)
Ответ:
rakrak2016
rakrak2016
11.06.2020 21:26

                      Якби я стала президентом, то одразу запровадила б декілька законів щодо навчання та освітніх закладів. По-перше - щоб школярам було приємно чимчикувати до школи, її варто обсадити квітами, деревами. По-друге - у кожному навчальному закладі повинно бути кілька комп'ютерних класів, а можливо - навіть мультимедійна дошка. По-третє - у кожній школі повинні бути чисті та непомальовані підручники, бо з засмалених книжок не дуже приємно вчити правила. І, нарешті, по-четверте - більшість уроків можна звеселити цікавими кросвордами або загадками. Ось такі закони я б хотіла запровадити.

 

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?