В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Marmaladee
Marmaladee
24.04.2023 15:24 •  Українська мова

Склади памятку для дошкильнят ,про те як слидповодитись пид час видпочинку в лиси.выкорыстовуй диеслова: не ламаты, не кидаты, не смитити ,не розпалюваты, не шкодити ,не ловити ,не залишаты : збирати ,зризати ,пиднимати. !

Ответ:
бездoмныйБoг
бездoмныйБoг
11.06.2020 03:07

під час відпочинку в лісі потрібно поводитись згідно правил моралі і  вихованості. природа - наш спільний дім і ми повинні оберігати її всіми силами, а не шкодити їй. потрібно запам"ятати раз і назавжди, що не можна ламати або зрізати гілки на деревах і безцільно виривати квітки й інші рослини. також, ні в якому разі не кидати різні речі в річки й інші водойми, не смітити після себе, не розпалювати вогнища. це може завдати важкої шкоди природі. потрібно  пам"ятати, що не можна шкодити лісовим мешканцям - тваринкам і птахам. ми повинні допомагати їм, підгодовувати, а не ловити їх і не знущатися над ними. завжди потрібно піднімати і забирати за собою сміття, а не залишати його в лісі. лише дотримуючись цих правил ми зможемо зберегти чарівний дивосвіт природи ще на довгі роки.

0,0(0 оценок)
Ответ:
Lisaaaaakot
Lisaaaaakot
11.06.2020 03:07

Під час відпочинку в лісі треба: не ламати гілок, не кидати сміття, не смітити навколо, не розмалювати багаття, не ловити лісових мешканців.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?