В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Розподільний диктант. Розподіліть слова у два стовпчики: І – ті, у яких частки пишуться через дефіс, ІІ – ті, у яких частки пишуться окремо.

Сядь-бо, ходи-но, таки читав, будь-хто, казна-що, хто-небудь, зрозумів-таки, все-таки, пиши ж бо, все ж таки, іди ж но, яким би то, коли б то, так-от, отакий-то, важкий-таки, як-от, нехай складає, учився б, почав би.

до ть будь ласка

Ответ:
slava452163525
slava452163525
14.10.2020 20:22

1 стовпчик

сядь-бо, ходи-но, будь-хто, казна-що, хто-небудь, зрозумів-таки, все-таки,  так-от, отакий-то, важкий-таки, як-от

2 стовпчик

таки читав, пиши ж бо, все ж таки, іди ж но, яким би то, коли б то,нехай складає, учився б, почав би

Через дефіс пишуться частки казна-, хтозна-, будь-, -небудь, -бо, -но, -то, -от, -таки:  іди-но,  як-от, все-таки.

Окремо вони пишуться тоді, коли між ними з'являється ще одне слово:

іди ж но, все ж таки

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?