В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Доповніть речення прямою мовою 1. Спишіть речення, ставлячи пропущені розділові знаки. Обгрунтуй-
те вживання розділових знаків при прямій мові. У якому реченні є звертання?
1. Кожен кущик і стежка мов говорять мені Ти у рідному домі, у
своїй стороні (А. Камінчук). 2. Мені сказала мати Розцвіла ромашка
біля хати (Г. Кривда). 3. От і принесли нам лебеді на крилах життя
говорить мій дід Дем'ян (М. Стельмах). 4. Іду та людей питаю Де тут
дорога до рідного краю? (В. Симоненко). 5. Аж тут Зоя гукає Дивись,
журавлі. Які ж вони гарні. Бачиш Дмитрику? (В. Сухомлинський).​

Ответ:
ksktys
ksktys
13.10.2020 21:46

1.Кожен кущик і стежка мов говорять мені: "Ти у рідному домі у своїй стороні"

2. Мені сказала мати: «Розцвіла ромашка біля хати»

3. “От і принесли нам лебеді на крилах життя”, — говорить до неба і до землі мій дід Дем'ян

4. Іду та людей питаю: «Де тут дорога до рідного краю?»

5. Аж тут Зоя гукає: «Дивись, журавлі. Які ж вони гарні. Бачиш, Дмитрику?»

Звертання у п'ятому реченні: Дмитрику

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?