В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Bublick08
Bublick08
30.07.2021 06:41 •  Українська мова

Скласти правила поведінки у школі з дієсловами 3 особи множини (6-10) ДЖЕ

Ответ:
liza345789
liza345789
13.10.2020 21:33

1. Не відволікайся! На уроці, особливо коли йде пояснення нового матеріалу, треба вести себе тихо і спокійно: не розмовляти і не відволікатися на сторонні речі. Якіцо вам щось не зрозуміло або просто не розчули, піднявши руку, зверніться до вчителя.

2. Поважайте вчителя та інших учнів! Бажаючи відповісти або вийти, обов'язково

руку. Звертаючись до когось, використовуйте ввічливі слова. Не перебивайте, коли хтось відповідає і не вигукуйте.

3. Дотримуйтесь правил техніки безпеки. По кожній дисципліні вони свої, але основним для всіх є бути уважними при роботі з небезпечними предметами, біля вікон і дверей.

4. Порядок на столі. Не допускайте безладу і наявності предметів, непотрібних для даного уроку (підручників, книг, іграшок та ін), які будуть вас відволікати від процесу навчання.

5. Не запізнюйтесь! Запізнення на урок, навіть з поважної причини, відверне і вчителя та учнів. Але якщо все-таки сталося: постукайте, вибачтеся і як можна швидше і тихіше сядьте на своє місце.

6. Вимикайте телефон. Категорично заборонено користуватися мобільним телефоном під час уроку, щоб не відбулося неприємностей, краще перед початком занять його вимкнути.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?