В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

До ть написати твір на тему що посієш то й пожнеш

Ответ:
andrei182
andrei182
27.08.2020 22:18

Раніше, коли я чув прислів'я "Що посієш — те й пожнеш", думав, що воно тільки про працю людини. Зробиш щось — і тоді щось матимеш. Але якщо вдуматись у зміст цих слів, то їх можна перенести і на людські взаємини.

 Посієш щось лихе, недобре — таке й збереш. Це будуть гіркі плоди з твоєї життєвої ниви. Нерідко можна бачити, що до людини, яка комусь бажає зла, лихословить, обманює, дуже погано ставляться оточуючі.

І навпаки. Коли людина щира, доброзичлива, чемна, то вона зі своєї ниви пожинає взаємність та пошану інших. Добро породжує добро, а зло роз'єднує людей, руйнує їхні душі.

А тому треба всім замислитись, чим же засіяти свою ниву, щоб пожинати добрі плоди.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Ответ:
эмель1
эмель1
27.08.2020 22:18

У цьому прислів'ї йдеться не тільки про те як роботу виконаєш, то такий результат і отримаєш. Якщо вдуматися в неї, то можна зрозуміти що прислів'я говорить ще і про людські відносини. Адже до людини який бажає всім зла, лихословить, весь час обманює і грубить ставлення людей таке ж. Добро породжує зло. Потрібно задуматися про ставлення людей до себе і в першу чергу відноситься до всіх так, як ти хочеш щоб ставилися до тебе.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?