В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
egorsh1
egorsh1
24.04.2022 14:25 •  Українська мова

Ть будь ласка з написанням діалогу із теми «чи є важливим питання культури мовлення»,використовуючи подані речення: слово — лікує, слово — ранить. уміння слухати — талант ввічливої людини. бути ввічливим і коректним — важливо! культура мовлення — характерерна особливість інтелігентної людини. (12 реплік) велике дякую)​

Ответ:
M4xL1ght
M4xL1ght
10.10.2020 10:57

-Привіт

-Привіт

-Скажи ,а чому ти зі мною спілкуєшся ?

-Ти дуже цікава людина та дотримуєшся культури мовлення

-Ти теж .Мені подобаються люди ,які дотримуються певних етичних правил ,і вміють слухати.Ще говорять "Слово не горобець -вилетить не спіймаєш"

- А як ти вважаєш що означає "Слово лікує ,слово ранить " ?

-Людина показує свої емоції та почуття через слова .Іноді слова до покращують іншим настрій .Або псують настрій і розбивають серце .Треба обдумувати що говориш і все буде добре .

- Згодна з тобою .Іноді говорять "Бути вічливим і коректним, .Я розумію це так ,вічливість до виглядати розумніше ,і не попасти в погані(можно другое слово ) ситуації . А конкретним тобто краще буде зрозуміла співрозмовнику .

- Я згодна з тобою .

Объяснение:

Дальше я не могу.Готовлюсь к екзаменам(*・~・*)

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?