В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
зали7
зали7
14.08.2020 19:38 •  Українська мова

Складіть діалог між двома учнями (7-8 реплік), які обговорюють твір "жайворонки" г. сковороди. запишіть діалог правильно розставивши розділові знаки та використовуючи пряму мову до і після слів автора. в одному з речень застосуйте слова автора усередині репліки.

Ответ:
Даниил5356
Даниил5356
11.09.2020 11:59

Одного разу два учня-Вітя і Максим,зустрілися в автобусі.Вони почали обговорювати байку Григорія Сковороди "Жайворонки".

-Знаєш,Максиме,а байка цікава.Та черепаха хотіла навчитися літати,але результат-вона впала в воду,налякавши Жайворонка,-задумливо сказав Вітя.

-Так,-згодився Максим,-дійсно,ти правий.Але ж мораль не така.

-А яка ж,-здивувався Вітя.

-Ну яка ж ,яка ж.А така:не берись за діло,яке не по тобі.Те,жо не можеш робити-не чіпай.Розумієш?

-Так,розумію.Мені дуже подобається цей байкар.У нього навіть мораль важко відшукати.А моралей може й кілька бути.Наприклад,одну морать ти сказав,а другу забув.

Тепер вже здивувався Максим:

-Невже?А я не знав.

-Так,так,забув.Ще не можна дивитися на людину лише по зовнішності,як це зробив Жайворонок.Якби він подивився на черепаху,він би зрозумів,що це зовсім не птах.

-В цей раз правий ти.Ой,мені вже потрібно бігти.До побачення!

Хлопчики розпрощалися і пішли по своїм справам.

Хай щастить!

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?