В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Моє враження від вірша чари ночі олександра олеся.

Ответ:
unna1
unna1
08.10.2020 12:35
Мені сподобався цей вірш, тому що за жанром це романс, а за видом - інтимна лірика. У цій поезії автор закликає незабувати, що життя швидкоплинне та воно більше не повернеться назад, це виражено у рядках " ...І схочеш ти вернуть собі,
Як, Фауст, дні минулі... ",
і тому слід насолоджуватись кожним прожитим днем, кожною хвилиною. Також я помітила, що автор твору використовує традиційні для любовної лірики образи, як солов'ї, зорі, ніч, квіти. Ці образи поетично виражені у рядках
"Сміються, плачуть солов'ї... "
"...Відбились зорі у воді... "
" ...на свято радісне
квіток, кохання снів і млості..."
На мою думку автор закликає читача влити " ... струмінь власної душі " у " Шумляче море" краси весняної природи, до дна випити чашу щастя, молодості й кохання.
Тому мені і сподобався цей твір за його поетичність та за його основну ідею захоплення красою життя та красою кохання, О. Олесь дуже поетично це все підкреслив та дав зрозуміти, що в житті найголовніше бути щасливим із коханою людиною.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?