В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Іть! твір на тему : чи варто за добро відповідати жортокістю

Ответ:
maximkomaxs373
maximkomaxs373
02.10.2020 09:26
... завжди керуюся одним хорошим висловом, звучить воно приблизно так. Якщо твій друг, підведе тебе один раз - бо баран твій друг, але якщо цей самий друг підведе тебе другий раз - то баран будиш ти. Тому що ставши раз на граблі, ти так і нічого не зрозумів. Можливо це надто жорстоко з моральної сторони, але навіщо такий друг, якщо ти в ньому не можеш бути впевнений на 100%. І якщо людина підвела однин раз. то де гарантія що таке не повториться.

Для мене класний друг - людина яка зробить точно так само в будь якій ситуації, як би це зробив я. 

І тому коли тобі людина зробила щось погане, ти йому у відповідь добре, а вона тобі зноу - погане... тоді якось добром на зло відповідати більше буде не в змозі.
0,0(0 оценок)
Ответ:
keep19995
keep19995
02.10.2020 09:26
Добро перемагає жорстокість, але не у всіх. Адже в кожному з людей бореться зло і добро. Людина, яка стоїть перед вибором, завжди повинен боротися з жорстокістю, а не спокушатися перед нею. Хоча людина сама вибирає собі дорогу, але всі, хто вибирає погану дорогу будуть завжди покарані. У світі є такі слова, як справедливість, милосердя, любов. Ці слова йдуть на перевагу жорстокості. Більша кількість людей будуть підтримувати добро, ніж жорстокість. Тому добро буде завжди перемагати жорстокість.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?