В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Написать "чому мені сподобався твір горохове чудо "(борис харчук).

Ответ:
lolisgd
lolisgd
02.10.2020 09:01
Мені дуже подобається твір Бориса Харчука "Горохове чудо". Цей твір дуже цікавий і веселий, а таким його роблять кумедні історії з дитинства письменника. Це так приємно читати чиїсь спогади та описи дитячих років. Особливо мені подобається історія про грифельну дошку та малого хлопчика Бориса якому не терпиться щось на ній написати, і  починає кричати який він великий. Просячи батьків намалювати йому щастя він бачить на дошці щастя для мами - корову, та щастя для батька - коня. Коли одного разу вік склавши всі стільці до купи бкчить що малюнків нема, починає плакати, на що мати відповідає : " Корова пішла пастися, а кінь на роботі".
   За до цієї дошки Борис Харчук навчаэться письма та лічби. Через багато років він згадує цікаві моменти свого дитинства з участю грифельної дошки.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?