В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Твир на тему чи варто так жить на образи кайдашева сим'я

Ответ:
jiohjb
jiohjb
09.07.2020 12:33
На уроці укр.літ.ми вивчали твір І.С.Нечуй-Левицького "Кайдашева сім'я".Цей твір є "найкращою оздобою українського письменства". 
 Сім'я Кайдашів живе у постійних сварках, бійках -навіть через дрібниці.Не минає і дня без нової сварки.У ці їхні сварки втягуються навіть малі діти і собаки.Найкраще їхня сварка описана у цьому уривку , де автор використовує високий епічний стиль:" Не чорна хмараз синього моря наступала то виступала Мотря з Карпом з-за своєї хати до тину.Не сиза хмара над дібровою вставала, то наближалася до тину стара видроока Кайдашиха,а за нею вибігла з хати Мелашка з Лавріном, а за ними повибігали всі діти."
Навіть добра, ніжна і чуйна Мелашка з часом переймає звички, грубість, лайливу мовущо існувала в сім'ї Кайдашів.Наприклад коли Мотря за бідне походження називає її дітей старцями, Мелашка їй відповідає:"Брешеш, брешеш, як стара собака.Та й брехати добре не вмієш.У тебе до того розуму та хисту нема".
Причинами їхніх постійних сварок є соціальний лад, егоїзм. І можливо сім'ї жили б так і далі але автор дає нам надію, доказуючи те що жити без частих сварок можливо.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?