В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Чи можуть бути Остап і Соломія взірцем для українців 21 століття?​
Дайте розлогу відповідь)

Ответ:
kozarmarjna15
kozarmarjna15
21.04.2021 16:40

Я вважаю що так, тому що Соломія і Остап були дуже сміливими. Вони не побоялися пана, катувань і втекти з села, од неволі. Справа в тім, що в часи життя героїв шляхетні люди були головними, а всі інші - кріпаками. Без волі, життя і прав. Це настільки не подобалось Остапові(його до того ж хотіли віддати в рекрути), що він вирішив втекти. Саме цей приклад свободолюбивості і повинні брати українці. Соломія, кохана Остапа, вирішила піти за ним, не змогла жити без нього. Така сила кохання трапляється не в кожного і знову ж таки це і є приклад для людей. Їхня жага до життя, витривалість Соломії, коли плавні загорілися, і десь там, невідомо де був її коханий. Вона не піддалася паніці і змогла врятувати їх обох. Намагалася врятувати і Остапа, коли його ув'язнили. А Остап після її смерті пам'ятав про неї, не було ні дня без цього. Я вважаю, що Остап і Соломії це великий приклад для всіх народів 21 століття

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?