В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

твір "Мишка" -Що хотів сказати читачеві автор цим твором?
- Що в казці призначено для малих, а що- для великих?
-Що перемагає в творі-добро чи зло?
-Чому Богдан Лепкий називає людей цікавими створіннями? -Висловіть власне ставлення до господаря і його жінки. Чим воно викликане?

Ответ:
fkffjfjfjfj
fkffjfjfjfj
19.03.2021 14:03
1) Байдужість і жорстокість до людей, тим паче яких обділила доля це дуже погано. Треба бути співчутливим і добрим до чужого нещастя.
2) Для малих діточок у цій казці призначенне усе комічне, смішне, а для дорослих трагічні моменти, а також повчальні слова мишки.
3) Звичайно, добро. Адже мишка провчила заможніх господаря і господиню, за їхні жорстокість до обділених долею і війною людей і вчинила справедливо.
4) Я вважаю що Богдан Лепкий називає людей ціками створіннями тому що усі люди різні, Хтось добрий, співчутливий, а хтось злий, ненавидить усіх, байдужий, жорстокий, і у цьому світі дуже тяжко зрозуміти хто є хто.
Моє власне ставлення до господаря і господині погане. У цьому творі вони постають негативними героями, жорстокість яких доводить жінку жебрачку до сліз, жадібними людьми які зароблять гроші на чужому нещасті, і радіють цьому.
Ось всі відповіді, сподіваюся сподобається. Успіхів!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?