В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Будь ласка, дуже до ть написати Есе
на тему "Живе спілкування"

Ответ:
WoRT1
WoRT1
20.11.2020 20:37

Як на мене, то в наш час живе спілкування стало розкішшю. Люди забули про зустрічі один з одним та розмови за чашкою чаю або кофе. Але інтернет листування не таке погане, як багато хто думає.

По-перше, віртуальне спілкування дозволяє побачити і поговорити з людьми які знаходяться далеко від нас. Наприклад, у романі Януша Вишневського "Самотність у мережі" головні герої кожен день листувались в інтернеті, згодом стали близьким людьми, хоч і ніколи не бачилися віч-на-віч.

По-друге, інтернет не замінить повноцінного спілкування. Віртуальне життя не подарує радості від реальної зустрічі, погляду чи дотику близької людини. Наприклад, моя подруга познайомилася з хлопцем з іншої країни. Вони цілий рік спілкувалися в інтернеті, але тільки коли зустрілися в житті, зрозуміли, що кохають одне одного.

Отже, спілкування онлайн дарує нових близьких незважаючи на відстань, але не потрібно забувати про справжнє спілкування, інтернет його ніколи не замінить.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?