В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

1. Яка стежка до школи була зручніша для Олесі? 2. Чому мати наказувала хлопцеві не йти річкою до школи? 3. За що він любить зиму? 4. Чим перевернула увагу школярика сосна? 5. Чому Федька назвав Олеся "Зрадником"? 6. Чи образився головний герой на хлопців? 7. Чому хлопчик утік зі школи? 8. Що робив Олесь у лузі? 9. Якою була зустріч на мосту Олекса та Федька Тойкала? 10. За що похвалив хлопчика дід Прокіп? 11. Чому йому стало сумно, коли повертався з дідом до дому? 12. Що снилося малому? Твір; Григір Тютюнник "Дивак"

Ответ:
prostopohelnaxyi
prostopohelnaxyi
14.10.2020 18:53

1. Стежка через річку

2. Бо там ще "лід молодий"

3. Хлопцю подобається робити перші протопти в заметах та знімати снігові очіпки з кілків у тинах

4. Тим, що на ній сидів дятел з шишкою

5. Бо він не захотів йти через лід

6. Ні

7. Бо не хотів малювати гирунчика

8. Блукав до самого вечора

9. Федько дав головному герою м'ясний пиріг на знак примирення

10. За те що він не забрав шишку в дятла

11.  Закортіло швидше в село де сніг плете навколо електричних ліхтарів густі рожеві сіті, й привітно світяться вікна в хатках.

12. Сон, де мама розповідала малому казку про Івасика - Телесика

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?