В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Аргументи до тези " і тварини - це велика відповідальність "

Ответ:
ника5010
ника5010
10.10.2020 23:31

Насправді, це дійсно наша відповідальність, адже тварини - це браття наші менші, котрі бувають набагато слабші ніж ми. Їм потрібна наша турбота, любов та захист.

Ми несемо за них велику відповідальність.  Перш за все їм потрібна їжа, тепло та інші хороші умови для проживання.

Якщо у вас собака або кішка, котра любить повалятися у бруді, вами потрібно її щоденно розчісувати та купати, щоб не було проблем із шкірою та шерстю.

З собаками потрібно прогулюватись. За котами прибирати. А якщо брати до уваги таких тварин як хом'яки, морські свинки та шиншили, то їм потрібно міняти тирсу, щоб не було неприємних запахів. Навіть про таких тварин як рибки не треба забувати, адже їх потрібно так само годувати, чистити акваріум та міняти воду. Для їхніх зручностей потрібно купувати спеціальні прибори для акваріуму.

На мою думку, потрібно завжди допомагати братам нашим меншим, адже настане той момент, коли вони зможуть до нам.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?