В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Невеликий твір про те як я побував в асканії нова. 65 і!

Ответ:
Starbiliya2003
Starbiliya2003
23.08.2020 11:35

Асканія-Нова – це унікальний куточок степу, якого не торкалася рука людини. Це одне з семи чудес України. Площа заповідника-цілих 333 квадратних кілометри! Асканія-Нова - це більше ніж заповідник, це первородна земля наших предків. Потрапивши в заповідник, його дендропарк вразив мене своєю красою і різноманітністю всіляких рослин. Скрізь відчувається аромат вільного степу і трав. Прогулявшись ще, я потрапив в зоопарк. Зоопарк здивував унікальною колекцією тварин: зебри, південно-американські верблюди, індійські і африканські антилопи, олені, страуси, лами, шотландські поні, дикі коні – тарпани (кінь Пржевальського), американські бізони, кафрські буйволи, сайгаки – найдавніші копитні, ровесники мамонтів. Дивно, що в зоопарку тварини відчувають себе як на волі! Асканія-Нова - це прекрасне місце для відпочинку! Тут дуже затишно, тихо і спокійно. Там я відчував себе по-справжньому вільним.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська література
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?