В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
1Кто1то1
1Кто1то1
06.06.2023 23:13 •  Право

Висловіть свою думку щодо необхідності зниження шлюбного віку 5-7 речень

Ответ:
volkego2015
volkego2015
01.09.2020 01:44
Зниження шлюбного віку? Серед моїх знайомих і друзів, кому 20-26 років, багато неодружених і незаміжніх. Поки вони не збираються, пояснюючи це тим, що неготові і їм це поки не потрібно. 
Знизити вік входження в шлюб  мені здається не варто! Не потрібно позбавляти молодь юності і прекрасної молодості! Навіщо їм всі ці пелюшки - сорочечки - каструлі - обіди у свекрухи на вихідних ??? 17 років - це натуральна дитина без голови на плечах! Як він/вона буде утримувати сім'ю і найцікавіше на що? Навіть якщо дівчина завагітніє, я вважаю, що шлюб в такому юному віці - це темна справа. Я не кажу, що потрібно позбавлятися від дитини або народити "для себе". Ні! Потрібно думати головою. Нехай молоді спробують пожити разом, дізнаються, що таке спільний побут ... Але краще не доводити справу до таких серйозних речей ... Обережність, панове, понад усе!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Право
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?