В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
nikola58
nikola58
30.12.2020 03:27 •  Право

Розв’яжіть ситуації.а. під час перерви учні 10-го класу вийшли на шкільне подвір’я і почали грати в сніжки. один із школярів, вирішивши продемонструвати свою силу, почав кидати сніжки на дах школи. одна із сніжок потрапила у вікно, в результаті чого було розбито скло і його уламком поранено школярку 3-го класу. чи несуть відповідальність дані особи? чому? визначте об'єкт,суб'єкт,об'єктивна сторона,суб'єктивна сторона

Ответ:
lydakkr
lydakkr
03.10.2020 02:09
Адміністративне правопорушення. Обєкт - учениця 3 класу , субєкт - один із учнів 10 класу ,  обєктивна сторона- розбито скло і його уламком поранено школярку , субєктивна сторона- демонстрування своєї сили. Відповідальність несуть особи,які досягли вже 14 років за неповну відповідальність,повну відповідальність несуть особи які вже досягли 16 років,і на рівні повнолітньої особи притягуються до відповідальності.В певному випадку хлопець( або його батьки) повинен виплатити лікарняний і полагодити вікно . Думаю все понятно объяснила)
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Право
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?