В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
geneu
geneu
13.03.2023 03:19 •  Право

Твір-мініатюра на тему як ви ставитесь до думки: "ніхто не отримав від природи права розпоряджатися іншими"? с примерами!

Ответ:
aidargaliullin
aidargaliullin
26.05.2020 21:23

Я згодна з думкою, що ніхто не отримав від природи права розпоряджатися іншими.Але як бачимо, більшість вважає інакше, думають так як людина є найрозумнішою істотою, то вона в праві розпоряджатися природою.Ні, це не так.Кажуть начебто японці дуже розумні люди, адже вони стараються жити в гармонії з природою, а не підкорювати її.Яскравим прикладом є Павла Тичину часто називають сонцелюбом і сонцепоклонником. Але, на мою думку, його правильно було б називати природолюбом, бо він любив усе живе, усе, що разом з ним могло радуватися сонцю, рости під ним, зігріватися його теплом і заряджатися енергією. Поет ніжно любив природу, схилявся перед її величчю і відчував її тендітність, сприймав її, як величний храм, поклонявся їй, черпав з її бездонних джерел силу і завзяття, любов і бажання жити, творити.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Право
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?