В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
romka199811p0bu18
romka199811p0bu18
08.01.2022 09:37 •  Право

Під час перерви учні 10-го класу вийшли на шкільне подвір'я і почали грати в сніжки. Один із школярів, ви рiшивши продемонструвати свою силу, почав кидати снiжки на дах школи. Одна зі сніжок потрапила у вікно, У результаті чого було розбито скло. Розв'яжіть ситуацію.

Ответ:
VladimerGen
VladimerGen
31.10.2021 08:10

Адміністративне правопорушення. Обєкт - учениця 3 класу , субєкт - один із учнів 10 класу , обєктивна сторона- розбито скло і його уламком поранено школярку , субєктивна сторона- демонстрування своєї сили. Відповідальність несуть особи,які досягли вже 14 років за неповну відповідальність,повну відповідальність несуть особи які вже досягли 16 років,і на рівні повнолітньої особи притягуються до відповідальності.В певному випадку хлопець( або його батьки) повинен виплатити лікарняний і полагодити вікно . Думаю все понятно объяснила)

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Право
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?