В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
LilianaLiLi1
LilianaLiLi1
26.01.2020 05:39 •  Математика

Як ви розумієте такі твердження лиса: "мова - це джерело непорозуміння"; "найголовнішого не побачиш очима"? висловте своє ставлення до цих міркувань.

Ответ:
salta160680
salta160680
08.10.2020 15:13
Мова - це джерело непорозуміння ,адже більшість з нас говорять не подумавши. Кидають гострі фрази зопалу, а потім довго жалкують про сказане. Ми маємо не тільки слухати, але й прислухатися, по-справжньому чути співрозмовника.Та намагатися висловлюватись добряче поміркувавши, чи варто взагалі щось казати?

Найголовнішого не побачиш очима, не прочитаєш у газеті та не почуєш по радіо. Найголовніше неможливо висловити жодною реплікою, не показати жестами, не зобразити намалювавши карикатуру.Найголовніше це те, що всередині, темні куточки душі та потаємні бажанння про які не чути сивої ночі, але вони лунали мільйони разів в голові .Та навіть спробувавши розповісти про них, ми не змогли б. Язик твердо німіє під керівництвом палкого серця.Не намагайтесь висловлювати те, що відчуваєте.Нехай це буде вашою власною скарбницею!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Математика
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?