В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
pestowasonya
pestowasonya
02.12.2020 21:40 •  Математика

Як зрозуміти вислів ,,зайвих організмів у природі нема- природи потрибні всі

Ответ:
Desergei93
Desergei93
03.10.2020 13:59
Припустимо, що природа-це система або єдиний механізм, а кожний організм чи навіть мікроорганізм це компонент цього механізму, і вже без чого-небудь або кого-небудь, не буде чудово відладжений природний механізм, тому, що всі відіграють роль в цьому світі, навіть мурашка, яка не зовсім примітна для людського ока, виділяє мурашину кислоту, яка потрібна для того, щоб зберігати біологічні препарати,наприклад, мікроорганізми використовують для того, щоб на інших планетах виявити життя. А якщо стосується тварин, то там ланцюги живлення і якщо не було хоча б одної тварини, то вже не була б система живлення, а так людина не може існувати без організму(мікроорганізми, тварини і рослини) і навпаки, тому, що людина і будь-який організм-це єдина система, а також людина є найвищим по ступені розвитку організмом.Так, що дійсно немає зайвих живих організмів.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Математика
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?