В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
reallyrodion
reallyrodion
17.01.2021 18:26 •  Математика

В обох діжках було 59 кілограмів меду після того як до першої діжки добавили 18 кг меду а з другої забрали 8 кг то в першій діжці стало меду удвічі більше ніж у другій скільки кілограмів меду було в кожній діжці спочатку?

Ответ:
Olesyaaaaaa1
Olesyaaaaaa1
02.08.2022 06:00

Відповідь:    у  І - ій діжці було 28 кг меду ,  у  ІІ - ій діжці  31 кг .

Покрокове пояснення:

    Нехай у  І - ій діжці було х кг меду , тоді у  ІІ - ій діжці  ( 59 - х ) кг .

    Рівняння :   х + 18 = 2* ( 51 - х ) ;

                         х + 18 = 102 - 2х ;

                         х + 2х = 102 - 18 ;

                         3х = 84 ;

                           х = 84 : 3 ;

                           х = 28 кг у  І - ій діжці ;

         59 - х = 59 - 28 = 31 ( кг ) - у  ІІ - ій діжці .

    В  -  дь : у  І - ій діжці було 28 кг меду ,  у  ІІ - ій діжці  31 кг .    

0,0(0 оценок)
Ответ:
niga24
niga24
02.08.2022 06:00

Розв'язання завдання додаю.


В обох діжках було 59 кілограмів меду після того як до першої діжки добавили 18 кг меду а з другої з
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Математика
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?