Відповідь:
Покрокове пояснення:
Q=I²Rt Q=5400 Дж I=0,2 А t=45 c ⇒
R=Q/I²t=5400/(0,2²*45)=5400/(0,04*45)=5400/1,8=3000 (Oм)=3 кОм.
Відповідь:
Покрокове пояснення:
Q=I²Rt Q=5400 Дж I=0,2 А t=45 c ⇒
R=Q/I²t=5400/(0,2²*45)=5400/(0,04*45)=5400/1,8=3000 (Oм)=3 кОм.