В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
друг32
друг32
12.05.2021 19:03 •  Литература

Іть скласти твір на тему"що вразило мене в творі федько халамидник".

Ответ:
Nikita43242
Nikita43242
10.09.2020 08:57
Нещодавно я прочитала невелике оповідання «Федько-халамидник» Володимира Винниченка. Він мене вразив багатьма епізодами.

Це напрочуд душевний твір. Він сумний, бо закінчується трагічно. Події не залишають читача байдужим, вони западають у серці. На початку твору я побачила хлопця – бешкетника. Він хоче відібрати в інших дітей повітряного змія. Адже сильніший серед усіх та демонструє це усім. А далі видно, що за витівками проявляється добре серце, відданість друзям, правдивість Федька. Так він повертається, віддає змія та ще свої нитки. Він відвертий, адже не ховається, сильний та сміливий, прагне, щоб ним захоплювалися. Порівнюючи головного героя з Толиком, читач повністю стає на сторону Федька, адже він має добре серце.

Також мене вразила байдужість, брехливість Толика, зі страху він говорить неправду. Дуже шкода, що трагічна загибель Федька, нічому не навчила його: «коли Федькова труна сховалася за рогом вулиці й не було вже ні­кого видно, Толя відійшов од вікна, перекрутився на одній нозі й по­біг гратися з чижиком».

Цей сумний твір глибоко проникає у душу своєю трагічністю та повчальністю.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Литература
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?