В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
хааа2
хааа2
10.12.2021 23:22 •  Литература

Твір на тему "Яке майбутне нас чекає" за твором Рея Бредбері "Усмішка"​

Ответ:
zorynastya
zorynastya
22.06.2021 12:45

Можливо хтось із вас задавався питанням «Яке майбутнє нас чекає?»

У творі Рея Бредбері «Усмішка» розповідається про можливе майбутнє нашої країни та взагалі всієї планети. Хлопчик на ім'я Том. Він жив у 2061 році у зруйнованому місті після атомних бомбардувань.

Одного дня мало статися знищення картини Леонардо Да Вінчі «Джоконда».

Коли Том побачив, як вона усміхається у нього пересохло у горлі.Ця усмішка була таємничо-сумовитою.

Влада постановила, що сьогодні опівдні портрет на майдані буде віддано в руки тутешніх мешканців, аби вони могли взяти участь у знищенні.

Отже, якщо ми зараз не будемо берегти нашу історію минулого, то нас чекає велика суцільна війна. Зруйновані міста; дороги, понівечені від бомбардування; радіоактивні поля; одяг із грубої мішковини; «свята» ненависті та руйнації; ненавидять минуле; відмова від цивілізації; надія на відродження «нової» цивілізації («з’явиться людина з душею…, в якої душа горнеться до гарного…».

Отже, для того щоб запобігти такого майбутнього потрібно берегти природу. Тому что природа-це легені людини. Треба берегти свою історію тому, що кожна освічена людина розуміє, що без історії її Батьківщини втратить своє значення, свій статус на фоні інших держав. Людина без знань своєї історії-це неповага до самого себе.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?