В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
ксюша1704
ксюша1704
30.03.2022 16:06 •  Литература

ОЧЕНЬ НАДО НЕ БЕРИТЕ ИЗ ИНТЕРНЕТА И НЕ ПИШИТЕ ХРЕНЬ ЧТО БЫ ЗАБРАТЬ Напишіть новеллу на одну із тем
1. Життя прекрасне ще й тому, що людина може
2. Ми часто помиляємося, коли визначаємо цінності для себе
3. Не хлібом єдиним живе людина
20-25 реччень​

Ответ:
Ира1656
Ира1656
27.04.2021 22:00

Объяснение:

Життя - це те найдорогоцінніше, що нам дали батьки та Бог. Жодна людина не має права нехтувати ним та позбавляти життя себе або іншу особу. Позбавляючи життя когось, ти втрачаєш свое право на існування. Ніколи не треба впадати у відчай і робити необдумані вчинки. З кожної ситуації можна знайти вихід і треба думати не лише про себе, а й про оточуючих людей. Тебе завжди хтось чекає та любить, треба просто вчитись отримувати підтримку від них. Цей світ занадто великий, щоб ти не мав жодної близької людини у ньому.Людина багато може, та не усі цим користуються. Багато вiдмовок, але дуже мало бажання щось робити. Усi повинні, у своєму дорослому житті заробляти гроші, та забезпечити сім'ю. Ми усі усе можемо, але інколи лiнемося!

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Литература
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?