В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
vadi96356
vadi96356
10.01.2023 17:02 •  Литература

"Що мене приваблює в головних героях повісті "Маруся" Г. Квітки-Основ'яненка (ребят я не читал , не было времени очень буду благодарен не с инета)​

Ответ:
Julianovikova6
Julianovikova6
22.01.2021 03:56

ответ:в цьому творі, є багато хороших персонажів, але найбільше мені сподобалася Маруся і Василь. незважаючи на їх хороший достаток, вони залишалися таким же добрими і хорошими. Маруся була працьовита, красивою, привітною, у всьому слухалася батьків. ну як таку не полюбити?

і ось, одного разу, полюбила вона Василя з первого Подивимося, но Глибока, назавжди ... і я її розумію. Василь був «Гарний, русявій, чисто підголеній; чуб Чепурний, уси Козацькі, очі веселенькі, як зірочки: на увазі рум'яне, моторний, звичайний "..

як і всім людям, Марусі дуже хотілося бути щасливою. зірки зійшлися, і Василеві хотілося того ж. здавалося б, що може розлучити цю прекрасну пару? але, несподівана зміряй наздогнала Марусю. такого ніхто не зміг передбачити. дуже горював Василь. і я дуже перейнявся почуттями персонажа. мені щиро шкода, що звичайна застуда загубила Марусю і навіки розлучила їх. мені здається, я дуже перейнявся почуттями персонажів і їх переживання відбивав на себе. тому, мені дуже імпонують ці персонажі

Объяснение: не с инета, если что

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Литература
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?