В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
привет6365
привет6365
27.05.2023 03:42 •  Литература

УМОЛЯЮ Тема: Монолог Майстра (Маргарити). Подумати: про що міг би розповісти читачам Майстер чи Маргарита (обираєте одного героя). Писати від 1 особи.

Ответ:
AndroidBot2018
AndroidBot2018
21.12.2020 18:20

ответ: Привіт! Хочу вам розповісти свою історію.

Коли я побачила перший раз свого коханого! Мені стало так тепло на душі і я зразу зрозуміла, що ми створені одне для одного. Що ми одне ціле! Я мала усе, гроші великий будинок... і мала гарного чоловіка котрий  кохав мене та задовольняв всі бажання, але, незважаючи на все це, я не була щасливою у шлюбі з ним. Я погодилась віддати усе, що в мене було

Для мене зникнення коханого стає великою білью. Колись я подумала что закласти душу дияволу що б побачити свого коханого, чи дізнатися живий він чи ні.

Я йду компроміс з Воландом та його свитою. Вона погоджується продати свою душу дияволу, зробитись відьмою і на деякий час побути королевою балу в Сатани.

Я була дуже здивована, що не втратила своєї душевності і на питання Воланда про найбільше моє бажання, врятовує нещасну мученицю Фріду від докорів сумління, замість того, щоб повернути собі Майстра. Я була вражена що моє бажання здійснилось і ми були навік разом!

Отже, любі читачі. Ідіть на перекір всім! Робіть все!! Даже якщо вам не підсилу це ! Не здавайтесь ніколи ідіть до своєх мети і не зважайте на труднощі!

Объяснение:Пишу от лица Маргарити

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Литература
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?