В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
13kirya13
13kirya13
01.10.2021 21:41 •  Литература

Складіть діалог двох друзів,які обмінюються враженнями від щойно прочитаної книжки. У репліках діалогу використайте власні назви МНЕ НА ОЛИМПИАДУ​

Ответ:
маша3054
маша3054
19.11.2020 06:07

-Ну що Максиме, прочитав нову книгу?

-Так! Вона дуже цікава та захоплива!

-Що ж там цікавого? Двоє друзів стали такими близькими щоб втекти від рідних?

-Вони втекли тому що їм набридли постійні сварки батьків. Тим паче їм було вже по 17 років.

-Але ж про батьків вони зовсім не подумали! Яка ж буде реакція в них, коли зрозуміють що їхні діти не хочуть їх бачити? Хіба це нормально?

-Бачу тебе теж дуже захопила ця книга, адже ти лише й говориш про неї, про дітей та їх почуття один до одного, про їх батьків.

-Ну можливо трішки. Все одно я не зрозумів рішення дівчини та хлопця, але що ж скажеш, любов...

-А мені дуже сподобалось, так як це дуже романтичний і трішки сумний твір. Тим більше нам його радили прочитати вчителі, напевно і їм сподобалось

-Можливо. Все ж таки тут є щось особливе.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Литература
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?