В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Mimimishkaaaa
Mimimishkaaaa
08.07.2021 01:16 •  Литература

7. Подискутуймо! Як ви розумієте висловлювання Грея про те, що чудеса
треба творити власними руками? Чи згодні ви з цією думкою? Чи вірите
ви в те, що чудо може стати реальністю? Обгрунтуйте свою позицію.​

Ответ:
djasiclol
djasiclol
23.08.2020 19:47

Відповідь: Так, я вважаю, що чудеса треба творити своїми руками. Усі ми мріємо та чогось бажаємо. Та не всі з нас прагнуть та намагаються здійснити свої бажання. Ми вважаємо наші мрії чудом, але чи так це насправді? Іноді треба не так багато. Якщо прикласти максимум зусиль, боротися за свої бажання, чудо може стати реальністю. Багато відомих людей мріючи про щось йшли до своєї цілі. І в них виходило! Усе навколо нас колись було б чудом(телефони, літаки, космічні кораблі, машини та ін.) Адже чи думали наші далекі предки про такий прогрес? Звісно ні, для них це було б чудом. Що вже казати про таке суб'єктивне чудо, що зробив реальністю Грей. Часом чиїсь далекі мрії,на реалізацію яких навіть не сподіваються, можуть бути для когось великими та значними. Майбутнє створюється з великих та малих мрій, що рухають наш світ уперед.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Литература
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?