В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Jdhcb
Jdhcb
26.02.2023 01:14 •  Литература

Есе на тему: «Людству потрібно було пройти через епоху Середньовіччя,щоб бути таким,яким воно є сьогодні» ів

Ответ:
макс3104
макс3104
27.08.2020 21:18

Весь шлях що пройшло людство за всі роки. Об'єднують у три епохи : стародавній світ, середньовіччя і Новий час( не знала як назвати). У першій епосі зароджувався світ спочатку бактерії тоді риби і. т. Саме найважливіше в цій епосі еволюціонувала людина (тобто появилась). Наші самі перші предки почали дуже по мало створювати цивілізації. Це в загальному можна описати цю епоху. Наступна іде Середньовіччя. Хоч і в цій епосі було дуже багато смертей. Але було багато відкриттів. В цей час було відкрито Америку яку ми знаємо як високо технологічну країну. Багато великих творів як Ромео і Джульєтта чи Дон Кіхот з Санчо Панчо.

Так само було багато відкриттів у різних галузях науки і механіки. "А як би цього всього не було? ".Ви уявіть усе це . Людство лишиться

без відкриттів і ми можемо стати такими назавжди. Але на щастя ми прогресуємо . Ми стараємося берегти природу. Маємо ліки від багатьох хвороб. І ми знаємо зараз в кілька раз більше ніж минулі роки

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Литература
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?