В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
roapoaop
roapoaop
29.05.2022 16:50 •  Химия

1.як і чому змінюються властивості від li до b 2.як і чому змінюються властивості від na до al

Ответ:
sofiyabashkaiki
sofiyabashkaiki
02.10.2020 15:06
Обидві відповіді мають відношення до таблички електронегативності металів (див в інеті!). На початку періоду знаходяться атоми металів, що легко віддають електрони, утворюючи іони (металічні властивості). Кінець періоду - неметали, легко приймають електрони. Це все пов"язано із зміною в структурі атомів (табл Мєндєлєєва)
1) від літію до бору - збільшується число електронних рівнів, зростає електронегативність
2) збільшуються радіуси атомів, зростають металічні властивості

Більш детальніше і з повним поясненям краще ознайомитися у підручнику Фрадіна Н.В., Данильченко Н.Є. "Хімія 8-9". Там всю потрібну інформацію скоротили до 2-3 сторінок, котрі будуть доступні для розуміння всім.  +пиши листом, є цей підручник при потрібі сфотографую потрібну інформацію
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Химия
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?