В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
красотка368
красотка368
02.05.2023 09:46 •  Химия

Написати роздум на тему: «Чому тобі подобається або не подобається вчити хімію !!

Ответ:
kivonen3p08qoq
kivonen3p08qoq
21.04.2021 11:00

Мені подобається

Объяснение:

Значення хімії в житті людини дуже важко переоцінити, адже ці процеси оточують нас всюди: починаючи від елементарного приготування їжі і закінчуючи біологічними процесами в організмі. Досягнення в цій області знань приносили людству і величезний збиток (створення зброї масового ураження), і дарували порятунок від смерті (розробка медикаментів від захворювань, вирощування штучних органів). Ставитися байдуже до цієї науки неможливо: стільки суперечливих відкриттів не відбувалося ні в якій іншій галузі знань.На уроках хімії ми вивчаємо багато різних, на мій погляд, цікавих, дивовижних, а іноді й чудернацьких речей.  Моя учительниця – дивовижна людина, яка сама дуже захоплюється цією наукою, зацікавила і мене.Я не хочу пов'язати своє подальше життя з цією науко,адде я вже вирішила ким хочу стати)І це менеджер з продажу нерухомоісті,і хімія ніяк не пов'язана з цією професією,але я хочу вивчати цей предмет у школі,бо мені дуже подобається розв'язувати задачі та знаходити коєфіцієнти рівняннь і т.д.Вчіть хімію!)

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Химия
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?