В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
STARBOY47
STARBOY47
16.02.2023 04:12 •  Қазақ тiлi

Перевести на казахский язык вода - это самое прекрасное, что дала нам природа. ей мы живем. она дает нашему организму воду, а значит жизнь. жаркой летней порой так приятно напиться из чистого родника, холодной воды. вода - она живая, как человек. без воды мы бы не прожили ни 2 дня потому что это не возможно. в человеке 80% воды мне нравится наблюдать за ней весной. я люблю слушать громкое журчание ручейков. вода растениям расти и жить, а им у нас есть кислород. по моему мнению, вода это самое большое богатство человечества

Ответ:
Lera111katy
Lera111katy
06.10.2020 00:26
Су - бұл ең керемет, бізге не берді табиғат. Оның арқасында біз өмір сүріп жатырмыз. Ол біздің организмге су, ал өмір. Ыстық жазғы кейде осылай жақсы напиться таза бұлақтың, суық су. Су - ол тірі адам. Су да, біз емес, бері де 2 күн өйткені бұл мүмкін емес. Адам 80% суданМаған өте ұнайды бақылап, оған көктемде. Сүйемін әнді аты шулы жылғаның сылдырын арна. Су көмектеседі өсімдіктер өседі және өмір сүруге, ал солардың арқасында бізде бар оттегі. Менің ойымша, су бұл ең үлкен байлық адамзат
0,0(0 оценок)
Ответ:
dariaa3
dariaa3
06.10.2020 00:26
Қазақ тіліне аудару көмектеседі

Су - табиғат бізге берді ең әдемі болып табылады. оған біз өмір сүру үшін рахмет. Бұл біздің дене су, және, осылайша, тірілтеді.

көктемгі таза, суық судан ішіп, кейде соншалықты жағымды ыстық жаз. Су - бұл адам ретінде тірі болып табылады.

ол мүмкін емес, өйткені су жоқ, біз 2 күн өмір сүрген немесе жоқ еді. ер, 80% су

Мен шынында көктемде оны көруге ұнайды. Мен қатты треска ағындары тыңдап жақсы көремін. Су өсімдіктер өседі және өмір сүруге көмектеседі, және оларға арқасында біз оттегі бар. Менің ойымша, су адамзаттың ең байлығы
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Қазақ тiлi
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?