В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
palamarchk181
palamarchk181
01.02.2023 13:25 •  Қазақ тiлi

Вставьте слова в предложения правильноо. 1.кинотеатрларғің қысқаша мазмұнын баяндайтын қағаздар таратылды. 2.олар кинотеатрғұрын билетке тапсырыс беріп алды. 3.билетке таңдап алды. 4.киноғіп бардым. 5.қаладағы кинотеатрларғөб-ейіп отыр. қажетті тұйық етістіктер: ( вот эти слова) берерде,келетіндерге,келетіндер,бармастан,баратындарға. 2)есімшелерді ауызша септеңдер.по падежам тапқан,білетін,айтқан, жазатын. 3) составить диалог кинотеатр мен театрдың айырмашылығы жөнінде өзара диалог құраңдар. и еще написать сочинение про фильм хатико надо прямм переведите только ! я люблю смотреть фильмы. мой любимый фильм "один дома" . это старый фильм, он был снят в 1990 году. но он смешной и добрый. мне нравится главный герой фильма. его зовут кевин. он - маленький мальчик, которого семья случайно забыла дома. но он умный и независимый мальчик. он может готовить, убираться дома, и ходить в магазин. однажды он узнает, что грабители хотят ограбить его дом. и он решает защитить свой дом. в фильме много веселых сцен. кевин создает всякие шутки и ловушки. грабители в эти ловушки. затем кевин звонит в полицию, и они арестовывают грабителей. после этого кевин убирается дома и загадывает желание.он просит санта клауса вернуть его семью. и в конце фильма они все возвращаются.когда я был маленьким, я тоже хотел остаться один дома. но сейчас я понимаю, что все это фантазия.

Ответ:
Nastlerfight
Nastlerfight
04.10.2020 13:27
1 тапсыпма
1)келетіндерге
2)бармастан
3)берерде
4)баратындарға
5)келетіндер

мен кино карағанды жақсы көремін.менің сүйікті фильмім "один дома".бул ескі кино.ол 1990 жылы түсірілген.бірақ өте күлкілі.маған басты рөлдегі бала ұнайды.оның есімі Кевин.ол кішкентай бала отбасы оны ұмытып кеткен.бірақ ол өте ақылды бала.ол үйді жинауды тамақ жасауды өзі дүкенге де барады.ол бір күні ұрылар оның үйін тонамақшы болғанын біледі.өзінің үйін қорғағысы келеді.кинода қызықты жерлер өте көп.кевин полицияға хабарласып ұрыларды тұтқындайды.одан кнйін уйлің ішін жинап тілек тілейді.ол өзінің отбасын қайтарғысы келетінін айтады.киноның соңында оның отбасы қайтып келеді. кішкентай болғанда менде үйде жалғыз калғым келді.бірақ мен қазір түсінемін оның бəрі жалған екенін.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Қазақ тiлi
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?