В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
DashaK24
DashaK24
12.04.2021 00:03 •  Қазақ тiлi

Переведите на казахский . меня зовут настя. мне двенадцать лет. я учусь в шестом классе. моя семья небольшая. папа, мама, сестренка и я. моего папу зовут алексей. ему сорок два года. он главный менеджер. мою маму зовут наталья. ей сорок лет. она домохозяйка. я маме убираться,мыть посуду, готовить еду. мою сестру зовут саша. она тоже учиться в шестом классе. мы всегда друг другу . у нас есть собака. ее зовут ева. ей семь лет. мы ее любим. моя семья дружная!

Ответ:
alinawsabitova
alinawsabitova
29.09.2020 08:26
Менің атым Настя. Мен он екі жастамын. Мен алтыншы сынып жүрмін. Менің отбасым үлкен емес. Әкем, анам, қарындасы және мен. меніңәкем аты Алекс болып табылады. Ол қырық екі жыл болды. Ол бас менеджері болып табылады. Менің шешесінің аты-жөні Наталья болып табылады. Ол қырық жыл. Ол үй шаруасындағы әйел. Мен тамақ пісіруді, ыдыс жууға, анам тазалау көмектеседі. Менің қарындасы Саша деп аталады. Ол сондай-ақ, алтыншы сыныпта оқиды. Біз әрқашан бір-біріне көмектеседі. Біз ит бар. Оның есімі Eve болып табылады. Ол жеті жаста. Біз оған өте жақсы көреді. Менің отбасым өте мейірімді!
0,0(0 оценок)
Ответ:
gallagersandr
gallagersandr
29.09.2020 08:26
Менің атым Насьтя.Менің жасым 12де.Мен 6-ншы сыныпта окимын.Менің отбасымда 4 адам бар.Олар:мама,папа,сіңілім және мен.Менің акемнің есімі Алексей.Ол 42 жаста.Ол бас менеджер болып жумыс жасайды.Ал анамның есімі Наталья.Ол 40-та.Ол уйде уй шаруасымен айналысады.Мен анама уйди жинауга,ыдыс жууга,тамак əзірлеуге көмектесемін.Менің сіңілімнің аты Саша.Олда 6-ншы сыныпта оқиды.Біз кунде бір-бірімізге көмектесеміз.Біздің итіміз бар.Оның аты Ева.Ол 7-де.Біз оны катты жаксы коремиз.Менің жанұям тату-тәтті.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Қазақ тiлi
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?