В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Данил611309
Данил611309
20.01.2023 12:33 •  Қазақ тiлi

Переведите на казахский < 3 меня зовут аня. мне 13 лет. моя семья состоит из 4 человек. я мама папа и брат. папу зовут юрий. по дому он делает не много..но в большей половине, я . готовить кушать, иногда, "учусь" делать ремонт. просто гвозди и шурупы.. он много работает.. и мне с .

Ответ:
tomlinsondarya
tomlinsondarya
09.07.2020 22:39
Менің атым Аня.Мен 13жастамын.Менің жанұямда 4 адам бар.Мен,анам,әкем,ағам.Әкемнің аты Юрий.Ол үй шаруасында көп ештеңе жасамайды.Көбіне үй шаруасында әкеме мен көмектесемін.Ас әзірлеуге көмектесем,тіпті кейде жөндеу жұмыстарын да үйренем.Шегелерді алып беріп көмектесем.Әкем өте көп жұмыс жасайды.Және маған химиядан көмектеседі.
0,0(0 оценок)
Ответ:
Alex71532
Alex71532
09.07.2020 22:39
Менің есімім Аня.Мен 13 жастамын.Менің отбасымда 4 адам.Мен анам,әкем және ағам.Әкемнің есімі Юрий.Ол үй шаруасына көп араласпайды.Бірақ көп жағдайда,мен көмектесемін.Тағам әзірлеуге көмектесемін,кейде,үй жөндеуге хабарласам.Жай ғана шеге және шуруп алып берем...Ол көп жұмыс жасайды.Және маған химия пәнінен көмектеседі.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Қазақ тiлi
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?