В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
gulaydavay
gulaydavay
23.06.2021 09:36 •  Қазақ тiлi

"Менің атам мен әжемнің тәрбиесі" туралы эссе. Эссенің шарттары:
1. Міндетті түрде 15-20 сөйлем.
2. Эссенің ішінде тыйым сөздер болу қажет.
3. Болымсыздық есімдіктерін қосып отырып, астын сызу және жүрнақтар болу қажет, яғни: -ба, -бе, -ма, -ме, -па, -пе.
Өтірік жазып қоймандар, ініге блок жіберем.

Кешкі 8-ге дейін жауап жазу.

Перевод на русский:
Очерк «Воспитание бабушки и дедушки».
Условия реферата:
1. Однозначно 15-20 предложений.
2. В сочинении должны быть запрещенные слова.
3. Необходимо подчеркнуть и суффиксы, добавив отрицательные существительные, например: -ба, -бе, -ма, -ме, -па, -пе.
Даже не пытайтесь писать что-то другое, нето блок отправлю.

Написать ответ до 8 часов вечера.​

Ответ:
Alinka24Alinka
Alinka24Alinka
08.02.2021 17:00

Менің маған берген атам мен әжемнің тәрбиесі өте жақсы.Маған үлкен адамдарды сыйлауды,құрметтеуді, кішілерге ізет көрсетіп,үлгі болуды үйретті.Әрқашан ата-анамды құрметтеп,қадірлеп,бағалауды үйретті,сабағымды беске оқуды үйретті,жаман заттарды көрмеуді,тек пайдалы істермен айналысуға көмектесті.мен өзімнің атам мен әжемді жақсы көріп мақтан етемін

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?