В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
пике5
пике5
30.11.2022 17:40 •  Қазақ тiлi

Каз.:
"досы көпті жау " деген пікірмен келісесіз бғ әлде келіспейсіз бе? өз ойыңызды дәлелдеу үшін бірнеше ароумент ұсаныңыз.

рус.:
согласны ли вы с мнением, что "у кого много друзей, того враг не тронет, у кого много ума, того тяжба не проймет", или не согласны? несколько аргументов, чтобы подтвердить ваше мнение.


ответ в виде эссе, на 10-15 предложений. лучше написать на казахском языке.

Ответ:
andreykolomoytsev
andreykolomoytsev
10.10.2020 14:13

ответ:мен келісем

Объяснение:себебі досың көп болса сені ешкім жеңе алмайды жұмыстарың жеңіл болады

0,0(0 оценок)
Ответ:
AlexandraFox13
AlexandraFox13
10.10.2020 14:13

Досы копти жау алмайды. Бұл мақалмен келісемін. Себебі қасында көп досың болса, олар сені қорғайды. Қиын кезде көмекке келеді. Егер досың жоқ болса, қиын кезде көмектесетін досың жоқ болады. Ата-бабамыз айтқан:"жүз теңгең болғанша, жүз досың болсын"деген. Бұл мақалғада келісемін. Себебі ақшадангөрі дос маңызды. Әрине бұл мен үшін. Маған ақша емес, дос маңызды. Себебі, ақша саган қиын кезде көмектеспейді. Ал, досың көмектеседі. Сол себепті достарымызды ренжітпей, қорғау керек!

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Қазақ тiлi
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?