В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
2Znanijacom1
2Znanijacom1
25.05.2021 09:16 •  Қазақ тiлi

Правильно на казахском языке написать номер 5 , люди которые не знают не отвечать !

Ответ:
Ехепхеп
Ехепхеп
11.09.2020 12:18

Сәлем!

Сәлем!

Сен не істейсің?

Мен сыныпта отырамын қазыр сабақ басталады!

Жәрәйді мен араласпаймын.

Қазыр неше сағат?

Қазыр 13:00.

Рахмет не істейсің?

Біз сыныппен тамақ жиеміз.

Әлібек қазыр неше сағат?

Қазыр 16:00!Болды сөлемеймін мен жүзу клубында күтемін.

Әлібек қазыр 17;00 ма?

Жоқ Саша қазыр 18:00!

Рахмет Әлібек, не істейсің?

Мен қазыр сенімен сөйлеймін және терезеден далаға көремін!

Жәрәйд Әлібек саубол мен үй жұмысы істеймін!

Саубол досым.

0,0(0 оценок)
Ответ:
Ailina24
Ailina24
11.09.2020 12:18

–Жансая, сағат тогыз болды. Сен не істейсің?

—Мен мектепте сыныпта бірінші сабақта отырмын.

–Айдос, сағат төрт болды. Сен не істейсің?

–Мен бассейнде жузеге үйренем.

—Жансая, сағат бир болды не істейміз?

—Айдос жүр асханаға түскі тамақ ішейік.

—Айдос сағат алты болды. Сен не істейсін?

—Жансая мен терезеден құстарға қарап тұрмын, қандай керемет көрініс!

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Қазақ тiлi
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?