В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Vlaad555
Vlaad555
19.12.2020 10:33 •  История

Чи була закономірним явищем поява такого короля, як людовік xv? у чому проявлялася криза французького абсолютизму?

Ответ:
ZigZag1983
ZigZag1983
19.09.2019 17:00
Можливо так,адже ,якби цей король не з*явився,то канада та о. у вест-індії залишилися б за владою франції.завжди говорив *держава це- я*,тим самим мав одноосібну владу, прагнув сильної і неподільного /царювання/. криза абсолютизму проявлялася у нездатності адміністративної єдності франції та також політичної єдності.загалом франція користувалася бюрократним апаратом,лише деякі області користувалися правилами самоврядування.вищі люди за станом,королі ,продавали місця мерів.була велика безправніть,особливо накази в запечатаних конвертах.зовнішня політика падала через ість людовіка,він весь свій вільний час віддавав розвагам,не слідкуючи за перспективами франції.виникало загострення з ією,а саме торгових та колоніальних протиріч.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?