В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
andryushaivcheoo
andryushaivcheoo
14.11.2021 16:41 •  История

Чому, на вашу думку, виникали козацько-селянські по встання на початку xvii ст.? чи можна було їх уникнути?

Ответ:
lenokv
lenokv
07.10.2020 12:31
Причиною основних козацьких повстань стали:
1.Зменшення привілеїв реєстровим козакам
2.Національний і релігійний гніт українського народу
3.Окріпачення селян 
4.Захоплення Чаплінським маєтку Богдана Хмельницького в Суботові.
Перший і четвертий пункт можна було розвязати, а ось решта НІ, бо Речі Посполитою правили практично шляхта, а наміри були у неї ополячити і наживитись на українському народові. Поляки ненавиділи українців і не хотіли міняти свою думку про нього. Якщо би ввели платню за тяжку працю, то вона була б мізерною. Якщо би припинили ополячення українського народу, то б землі українські не входили б в склад Речі Посполити. Взагалі українці не любили працювати за плугом, а любили воювати, а таких було багато, якщо б Польща просто так відпустила український народ, то навряд чи б кому було б обробляти землі...
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?