В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
ksss4
ksss4
15.09.2021 07:29 •  История

Чи згодні ви з твердженням: радянсько-німецька співпраця у 1920-ті роки пояснюється тим що ці дві держави залишилися ізгоями у міжнародних відносинах? відповідь обгрунтуйте

Ответ:
nikitosik1296
nikitosik1296
04.10.2020 10:32
Радянсько-німецькі відносини 20 - початку 30-х рр.. займають особливе місце в політичній історії ХХ століття. Вони з'явилися причиною багатьох суперечностей, що домінували на політичній світовій арені в зазначений період. Аналіз на основі документальних джерел мотивів альянсу СРСР і Німеччини, розвитку «особливого» партнерства, причин подальшої антагоністичної трансформації відносин, принципово важливий в даний час, коли вивчення загального історичного минулого у всій його повноті стало одним з домінуючих чинників російсько-німецького діалогу, який став в початку ХХI століття ключовим напрямом вітчизняної зовнішньої політики. 
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?