В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
меаавепеу
меаавепеу
03.06.2021 01:38 •  История

1.визначте основні риси державного ладу японії ,виходячи з аналізу конституції 1889р. 2.чому на вашу думку в пореформованій росії поглиблювався конфлікт між царизмом та російською інтелігенцією? як ви поясните терор народників?

Ответ:
ира967
ира967
26.05.2020 09:23

1. У 1889 році в Японії була прийнята конституція. В ході цього в Японії проголошувалася конституційна монархія. Правда, за імператором закріплювалися широкі повноваження. Конституція формально гарантувала свободу слова, листування, друку, зборів і спілок.

2. Народники виступали проти пережитків кріпацтва і капіталістичного шляху розвитку Росії. Вони вірили, що капіталістичне суспільство можна побудувати, минаючи капіталістичну стадію. Народники вважали своєю головною силою інтелігенцію, так як за нею пішли б і селяни. У народників була одна мета-повалення самодержавства. Але шляхи її досягнення були різними. Сформувалися три рухи народників: пропагандисти, бунтівники і змовники. Навесні 1874 року народники пішли в народ. Народники в народі пропагували своє вчення, намагалися підняти на бунт, але селяни дуже часто не розуміли їх і здавали народників поліції, так як селяни не хотіли соціалістичного суспільства. Тільки змовники здобули на свій рахунок перемогу, проте вона нічого не значила, так як убивши Олександра 2 в 1881 році, їм не вдалося повалити самодержавство.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?