В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
lysiya1
lysiya1
24.01.2021 13:25 •  История

1. чому терор в першу чергу застосовувався проти інтелігенції 2.З якою метою радянська влада проводила компанії із закриття храмів і церков ?Яким були методи антирелігійної боротьби?​

Ответ:
MN1k1ta
MN1k1ta
27.03.2021 17:20

1. Тому що в ентилегенцію входило більшість чть студентів

2.тому що під церковською владою було багато людей, які вірили і не хотіли підкорятися правителям

0,0(0 оценок)
Ответ:
jsjdfjnids73639
jsjdfjnids73639
27.03.2021 17:20

1.

Інтелігенція - найбільш освічена частина суспільства. Вона має свої погляди стосовно всіх дій влади і пропагує їх серед решти. Тому інтелігенція є потенційно небезпечним  для влади населення. До речі, так відбувалося тоді, так само відбувається і нині.

2.

Радянська влада закривала і руйнувала храми тому, що створила власну "віру" і власних "богів". Цією вірою був соціалізм-комунізм, а богами - Ленін-Сталін. Методи були такі: антирелігійна пропаганда, заборона здійснення релігійних обрядів для комсомольців та комуністів, руйнування та закриття храмів, політичне переслідування та вбивства священиків.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?