В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Boodmi
Boodmi
28.05.2020 22:46 •  История

Уявіть, що Ви потрапили у певний історичний період. Напишіть листа своїм друзям, описуючи події, що відбуваються навколо Вас, ставлення до цих подій, емоції. Чи хотіли б Ви лишитися жити у цю епоху і чому? Текст можете розпочати так:

"Так трипилось, що я потрапив (потрапила) у далекий період "(підставити тему згідно свого номеру)

Відповідь має містити не лише вірно описані події з огляду на хронологію та історичну достовірність, але й елементи творчого підходу до виконання завдання.

Ответ:
806amanova
806amanova
22.01.2021 00:17

привіт друже!

так виявилося,що я потрапив на початок 15 століття,у невеличке просте та бідне село.

контраст був дуже замітним,оскільки тут люди були одягненні в простий та потріпаний одяг,

не дуже виділялися від один одного,всі дуже привітні,чесні та працьовиті.Вони мене вгостили української кашою та борщем,на смак ці страви були чудовими!На неділю,я разом із селянами йшли до церки,де ми молилися,та розмовляли про все що твориться у селі.У понеділок я пішов допомагати селянам на поле,зазвичай вони вирощували пшеницю,картоплю,буряк та інші овочі.Проживши з ними тиждень,я дуже здивувася якими вони користувалися інструментами,як харчувалися,та як працювали і розважалися.На мою думку ж плюси і мінуси цього життя,але мені більш подобажться сучасне життя!

твій друг(твоє ім'я)!

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?