В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
4236fjfjfuf
4236fjfjfuf
30.05.2023 19:17 •  История

Чи була закономірним явищем поява такого короля , як Людовік XIV? У чомупроявлялася криза француського абсолютизму?

Ответ:
Кара101
Кара101
10.01.2021 05:36

Можливо так,адже ,якби цей король не з*явився,то Канада та о. у Вест-Індії залишилися б за владою Франції.Завжди говорив *держава це- я*,тим самим мав одноосібну владу, прагнув сильної і неподільного /царювання/.

Криза абсолютизму проявлялася у нездатності адміністративної єдності Франції та також політичної єдності.Загалом Франція користувалася бюрократним апаратом,лише деякі області користувалися правилами самоврядування.Вищі люди за станом,королі ,продавали місця мерів.Була велика безправніть,особливо накази в запечатаних конвертах.Зовнішня політика падала через недбалість Людовіка,він весь свій вільний час віддавав розвагам,не слідкуючи за перспективами Франції.Виникало загострення з Англією,а саме торгових та колоніальних протиріч.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?